הסיפור שלי

 

תמיד היו לי ידיים טובות. עוד כנער הייתי נוהג לתת עיסוי לחברים אחרי משחק כדורגל, לשחרר את שרירי הרגליים התפוסים.. כך, כבר בצעירותי, "נעשה" לי שם של מטפל בעיסוי והתחלתי לטפל גם בקרובי משפחה וחברים. בהמשך, בזמן שירותי הצבאי נהגתי לתת עיסוי לחבריי מהיחידה אחרי יום אימונים מפרך; כך גיליתי ש- "יש לי את זה": את המגע המיוחד שיש למעסים מקצועיים, ובאופן טבעי מייד עם שחרורי מהצבא המשכתי ללימודים מקצועיים בתחום העיסוי.

נעים מאד, שמי גיא, בעל 10 שנות ניסיון בתחום העיסוי, מטפל מוסמך בשיטת "פאשיקום"- שיקום תנועתי אורטופדי (מכללת זיו בהנהלת טל זיו, מפתח השיטה), מטפל בשיטת  kinesio taping (מטעם חברת Advencemed), מטפל בכיר בעיסוי רפואי משולב (קמפוס "ברושים", אוניברסיטת תל אביב).

 

אז איך הכל התחיל?DSC_2112

בהיותי נער בן 16 היה לי חלום: להיות שחקן כדורגל מקצועי. נהגתי להתאמן באופן קבוע, עד ש.. החיים שהכרתי השתנו בבת אחת.. בעקבות פציעה קשה בברך, נאלצתי לוותר על החלום. תדירות האימונים שלי הלכה ופחתה, ולאט לאט יצאתי מהמשחק (תרתי משמע).

במשך שנים צבט לי בלב לראות ספורטאים שפרשו באמצע קריירה מבטיחה בגלל פציעה פתאומית.. הרגשתי את הכאב שלהם והזדהיתי עם תחושת הויתור.

היום, אני יודע שאפשר אחרת; וכמטפל המתמחה בשיקום תנועתי מטרתי לעזור לאנשים לצאת מהמקום הכואב שהגיעו אליו ואף לא להגיע אליו כלל. כשאני רק מזהה סימנים ראשונים של תהליך ויתור, אני יודע שיש לי את הכלים ליצור שינוי שיחזיר את המטופל למסלול.

וזו לא חייבת להיות קריירת ספורט.. זה יכול להיות כל דבר, ואפילו הקטן ביותר: תחביבים אהובים, פעילות פיזית או פעולות פשוטות ושגרתיות לאורך היום.

לא צריך לוותר, כי אין סיבה לוותר.. אין סיבה לחוות חוסר נוחות, או למנוע מעצמך דברים שמהם נהנית בעבר. מהבחינה הזאת, טיפול בשיטת "פאשיקום" לא רק מגדיל את טווח התנועה של הגוף, אלא מגדיל את טווח התנועה בחיים בכלל.

 

למה בחרתי בטיפול במגע?

אני עוסק שנים בתחום העיסוי, מעשיר את הידע שלי דרך קבע, והכי חשוב: "חי" את התחום בכל רמ"ח איבריי.

אני אוהב להיות מי שבאים אליו כדי להרגיש טוב.. כדי לעשות הפוגה מהרעש שבחוץ, ולקחת זמן לרגיעה ולהתחדשות. אוהב את הפעולות; את המגע שמביא לתוצאות מיידיות. שיטת "פאשיקום" היא מצד אחד פילוסופיה שלמה, אבל היישום שלה הוא באמצעות פעולות מעשיות לחלוטין: טיפול במגע שמביא לתוצאות מוחשיות שמשנות את איכות החיים.

 

ההבטחה שלי לך: השינוי אפשרי והוא קרוב משחשבת.

 

קח את הצעד הראשון, ו- דבר איתי עוד היום – צור קשר

 

גיא בעדני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *